RN731JTTD4070D10
MFR.Part #
RN731JTTD4070D10
JLCPCB Part #
C4202507
Description
-55℃~+155℃ 407Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS