RK73H3ATTE76R8F
MFR.Part #
RK73H3ATTE76R8F
JLCPCB Part #
C2581749
Description
-55℃~+155℃ 1W 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS