RE0805BRE0720KL
MFR.Part #
RE0805BRE0720KL
JLCPCB Part #
C6379335
Description
-55℃~+155℃ 125mW 20kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS