SR732ATTD2R26D
MFR.Part #
SR732ATTD2R26D
JLCPCB Part #
C2600444
Description
-55℃~+150℃ 2.26Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS