SR732ATTD7R5G
MFR.Part #
SR732ATTD7R5G
JLCPCB Part #
C2600011
Description
-55℃~+150℃ 333mW 7.5Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS