RN73H2ATTD10R2D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD10R2D25
JLCPCB Part #
C2509535
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS