SR732ATTD1R21D
MFR.Part #
SR732ATTD1R21D
JLCPCB Part #
C2600500
Description
-55℃~+150℃ 1.21Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS