SR732ATTD10R0D
MFR.Part #
SR732ATTD10R0D
JLCPCB Part #
C2600430
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS