RN73H1JTTD3011F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD3011F100
JLCPCB Part #
C4058288
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.01kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS