SR732ARTTDR887F
MFR.Part #
SR732ARTTDR887F
JLCPCB Part #
C6234862
Description
-55℃~+155℃ 333mW 887mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS