SR732ERTTDR887F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SR732ERTTDR887F
JLCPCB Part #
C5759918
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 887mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS