RN731ETTP5620C25
MFR.Part #
RN731ETTP5620C25
JLCPCB Part #
C4127181
Description
-55℃~+155℃ 562Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS