RK73H1ETTP1741F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H1ETTP1741F
JLCPCB Part #
C514894
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS