SR732ARTTDR499F
MFR.Part #
SR732ARTTDR499F
JLCPCB Part #
C5925847
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS