RN73H1JTTD2612B10
MFR.Part #
RN73H1JTTD2612B10
JLCPCB Part #
C4031530
Description
100mW 26.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS