SR732ARTTD8R2G
MFR.Part #
SR732ARTTD8R2G
JLCPCB Part #
C7084314
Description
-55℃~+155℃ 333mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS