SG73P2ARTTD1621D
MFR.Part #
SG73P2ARTTD1621D
JLCPCB Part #
C5751269
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS