SG73G1JTTD64R9C
MFR.Part #
SG73G1JTTD64R9C
JLCPCB Part #
C7310233
Description
-55℃~+155℃ 333mW 64.9Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS