RN731JTTD8560F50
MFR.Part #
RN731JTTD8560F50
JLCPCB Part #
C4265048
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS