SR732ARTTD6R2G
MFR.Part #
SR732ARTTD6R2G
JLCPCB Part #
C5925827
Description
-55℃~+155℃ 333mW 6.2Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS