SR732ARTTD4R99F
MFR.Part #
SR732ARTTD4R99F
JLCPCB Part #
C7369453
Description
-55℃~+155℃ 333mW 4.99Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS