HV733ATTE1024F
MFR.Part #
HV733ATTE1024F
JLCPCB Part #
C4169368
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS