SR732ARTTD3R0G
MFR.Part #
SR732ARTTD3R0G
JLCPCB Part #
C6824285
Description
-55℃~+155℃ 333mW 3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS