RN732ATTD1002B10
MFR.Part #
RN732ATTD1002B10
JLCPCB Part #
C782227
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS