RK73G2BRTTD1500D
MFR.Part #
RK73G2BRTTD1500D
JLCPCB Part #
C5850991
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS