SR732ARTTD2R55F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R55F
JLCPCB Part #
C6824281
Description
-55℃~+155℃ 2.55Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS