SR732ARTTD2R05F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R05F
JLCPCB Part #
C5759723
Description
-55℃~+155℃ 2.05Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS