RN732BTTD2550C25
MFR.Part #
RN732BTTD2550C25
JLCPCB Part #
C4349182
Description
-55℃~+155℃ 125mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS