SR732ARTTD2R40F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R40F
JLCPCB Part #
C6234828
Description
-55℃~+155℃ 2.4Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS