RN73H2ETTD1581D50
MFR.Part #
RN73H2ETTD1581D50
JLCPCB Part #
C4176602
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS