SR732ARTTD2R10F
MFR.Part #
SR732ARTTD2R10F
JLCPCB Part #
C7016578
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS