RN73R2ETTD2552A25
MFR.Part #
RN73R2ETTD2552A25
JLCPCB Part #
C4174758
Description
-55℃~+155℃ 25.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS