SR731JTTD4R53F
MFR.Part #
SR731JTTD4R53F
JLCPCB Part #
C2600035
Description
-55℃~+150℃ 200mW 4.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS