RN73R2BTTD9311D10
MFR.Part #
RN73R2BTTD9311D10
JLCPCB Part #
C3986276
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS