RK73B3ATTE220J
MFR.Part #
RK73B3ATTE220J
JLCPCB Part #
C6388085
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS