SR731JTTD3R16F
MFR.Part #
SR731JTTD3R16F
JLCPCB Part #
C2600039
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3.16Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS