ERJ-3BWFR050V
MFR.Part #
ERJ-3BWFR050V
JLCPCB Part #
C2074926
Description
-55℃~+155℃ 330mW 50mΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS