SR731JRTTDR665F
MFR.Part #
SR731JRTTDR665F
JLCPCB Part #
C2613019
Description
-55℃~+155℃ 200mW 665mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS