SR731JRTTDR681F
MFR.Part #
SR731JRTTDR681F
JLCPCB Part #
C6495899
Description
-55℃~+155℃ 200mW 681mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS