SG73P2ATTD5900F
MFR.Part #
SG73P2ATTD5900F
JLCPCB Part #
C4246247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS