SG73G1JTTD4990D
MFR.Part #
SG73G1JTTD4990D
JLCPCB Part #
C7076723
Description
-55℃~+155℃ 333mW 499Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS