SG73S2BRTTD106G
MFR.Part #
SG73S2BRTTD106G
JLCPCB Part #
C5752367
Description
-55℃~+155℃ 10MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS