SR731JRTTD2R7G
MFR.Part #
SR731JRTTD2R7G
JLCPCB Part #
C6684734
Description
-55℃~+155℃ 2.7Ω 200mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS