RN73H2BTTD2051C25
MFR.Part #
RN73H2BTTD2051C25
JLCPCB Part #
C2557321
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS