RN73H2BTTD9200D10
MFR.Part #
RN73H2BTTD9200D10
JLCPCB Part #
C4229386
Description
250mW 920Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS