SR731ETTPR910F
MFR.Part #
SR731ETTPR910F
JLCPCB Part #
C186546
Package
0402
Description
-55℃~+150℃ 166mW 910mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS