RN73H2ATTD1871D25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1871D25
JLCPCB Part #
C2510962
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS