RN73H1JTTD2291C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD2291C25
JLCPCB Part #
C3980273
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.29kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS