SR731ETTP4R3J
MFR.Part #
SR731ETTP4R3J
JLCPCB Part #
C3976690
Description
-55℃~+150℃ 167mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS