SG73S2BRTTD3603D
MFR.Part #
SG73S2BRTTD3603D
JLCPCB Part #
C5916736
Description
-55℃~+155℃ 333mW 360kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS